Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Środki do dezynfekcji rąk

Środki do dezynfekcji rąk — skuteczne działanie bakterio- i wirusobójcze

W ostatnim czasie konieczność dezynfekcji rąk stała się jeszcze istotniejsza. Jakie działanie powinny mieć preparaty do dezynfekcji? Środki te powinny przede wszystkim niszczyć drobnoustroje. W tym przypadku takie, które znajdują się na naszych rękach. W efekcie zapobiegamy ewentualnemu zakażeniu. Aby środki były skuteczne, muszą zawierać około 60-80% alkoholu. To właśnie alkohole wykazują szybką aktywność bakteriobójczą. Co więcej, są zdolne do dezaktywacji wirusów i grzybów oraz niebezpiecznych prątków.

Najwyższe standardy higieniczne dzięki środkom do dezynfekcji rąk

Prezentowane preparaty zapewniają wysoki poziom ochrony przeciw przedostawaniu się bakterii i wirusów do organizmu. Regularne korzystanie z naszych środków nie podrażnia delikatnej skóry dłoni. Tutejsze produkty szczególnie sprawdzą się w salonach kosmetycznych, fryzjerskich, gabinetach lekarskich czy placówkach oświaty. Oferowane preparaty do dezynfekcji rąk zawierają etanol w ilości równiej 72 g/100g.

Gotowe do użycia środki do dezynfekcji rąk na bazie etanolu

Prezentujemy środki do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji dłoni. Nasze produkty są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Każdy preparat jest przetestowany dermatologicznie. Tutejsze środki mają natychmiastowe i przedłużone działanie. Są gotowe do użycia zaraz po otwarciu. Sprawdź środki marki Sterillhand, które są dostępne w pojemnościach 1000 lub 5000 ml.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl